prvek horni menu prvek horni menu
Staň se fanouškem na
Hledání:

Šedesátka hráčů zahájila 4. ročník Birdie tour

Ve čtvrtek proběhl zahajovací turnaj 4. ročníku Birdie tour, který se odehrál na Loretě v Pyšelích. Účast hráčů byla hojná, přesně 61 hráčů se postupně postavilo na první teečko a zahájili turnaj.

Předpověď počasí se nemýlila a slunečné počasí vyšlo do puntíku. Co hráče potrápilo, byl vítr, který se podepsal na výsledcích hráčů. Jen několik hráčů zlepšilo své handicapy. Oříškem pro hráče byly dva třípary, kdy si vítr dělal s míčky, co chtěl.

Novinkou na letošních turnajích je soutěž s naším vinařem pane Průdkem, kterého budete moc vídat na každém turnaji. Soutěž spočívá v jednoduché otázce z oblasti golfu či vína. Ze správných odpovědí se vylosuje při vyhlášení jeden výherce, který získá víno z Vinařství Průdek. 

Pro tento turnaj zněla soutěžní otázka: „Kolik měří golfová jamka?“ Správnou odpověď, která byla 10,8 cm, napsal pouze jeden jediný hráč a to Martin Míšenský ze společnosti MM Print, která tiskne pro naši tour veškeré tiskové materiály.

Zároveň všichni hráči, kteří odpoví správně se zapojí automaticky do celoroční soutěže o set vybraných vín. Hráč může být ve slosovatelném koši tolikrát, kolikrát odpoví správně na otázku během celé sezóny. Losování proběhne na slavnostním vyhlášení výsledků 6.10. v restauraci a pivovaru U Fleků.

V letošní sezóně opět budeme podporovat Birdie tipovačkou a zahranými stablefordy Nadační fond Pink Bubble.

Birdie tipovačka měla hodnotu 3600,-Kč, z toho šlo 720,-Kč na Bubblinu. Dále mnoho hráčů si nepočkalo na své výhry a tak propadlo na Bubblinu dalších 2050,-Kč.

Na stablefordech díky společnosti Papst.cz se vybralo 1665,-Kč (= 1,-Kč za 1 stbl resp. = počtu zahraných stablefordů na turnaji)

Ve vložených soutěží uspěli Karel Bárta (Nearest to the Pin by Schaffer&Partner, 311cm), Zdeňka Rabochová a Karel Květoň (Longest drive).

Další turnaj se koná na Dýšině 10.5. ve čtvrtek. 

 

 

TOP 5 | ROK 2018

PořadíJménoOdehrané turnajeBody
1KVĚTOŇ JUN.116403
2SPOZDIL Jaroslav125836
3STRÁNSKÝ Petr115211
4SLUNEČKO Jiří83875
5SEDLÁČEK Boris83778
více >

TOP 5 | Birdie | ROK 2018

PořadíJménoBirdie
1SPOZDIL Jaroslav9
2KVĚTOŇ JUN.7
3BÁRTA Karel6
4STRÁNSKÝ Petr6
5EPPINGER Aleš6
více >
Podporujeme

Letos jsme již vybrali:
25 775,- Kč

Partneři

Golf Cut

Fotogalerie
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA