prvek horni menu prvek horni menu
Staň se fanouškem na
Hledání:

Představujeme partnery: CMKarting – zábava začíná

CMKarting disponuje nejmodernější závodní tratí v České republice spolu s elektrickými motokárami – to je kombinace, která nemůže nechat nikoho chladným. Tři úrovně dráhy – klopená zatáčka, podjezd, most a 690 metrů té největší zábavy, jakou dnešní motokárový trh nabízí.

Jezdit u nás mohou děti už od šesti let. Jejich vysokou bezpečnost zajišťují tříbodové bezpečnostní pásy a tři úrovně rychlosti, kterou na svých tabletech ovládá obsluhující personál. V případě jakéhokoliv problému se potom dají motokáry na dálku úplně zastavit a vyhnout se tak nebezpečným kolizím.

Motokáry pro dospělé potom krom zmíněných bezpečnostních prvků disponují také zpátečkou a tlačítkem BOOST, které závodníka na pět vteřin zrychlí na maximální možný výkon. Trať je rozdělena na tři samostatně měřené úseky, které konkrétnímu závodníkovi zaznamenávají čas těchto úseků a  které potom těm největším fajnšmekrům pomohou sledovat místa, kde se ještě mohou zlepšit. Výsledky jízd každému přijdou emailem. 

Oproti klasickým motokárovým halám je v hale CMK pořád teplo, jelikož odpadá nutnost odvětrávat benzinové výpary. Elektřina totiž nesmrdí a nevydává žádný hluk.

Příjemné posezení a výborné občerstvení poskytuje našim hostům rozlehlá restaurace rozkládající se podél cílové rovinky a částečně také v patře nad ní. Restaurace krom vytříbené kuchyně nabízí také přes sto míst k sezení. Čas strávený na motokárách CMK na Zličíně se tak stane příjemným nejen pro každého milovníka adrenalinu a rychlosti, ale také pro rodiny s dětmi, kolegy z práce, přátele a v neposlední řadě gurmány.

Partner CMKarting věnuje volné jízdy pro umístěné hráče Birdie tour v jednotlivých turnajích!

Kontakt: www.cmkarting.cz, Ringhofferova 1, Areál PSN (bývalá hala Siemens), Praha 5, Zličín, tel.: 602 50 11 11, e-mail: rezervace@cmkarting.cz

TOP 5 | ROK 2018

PořadíJménoOdehrané turnajeBody
1SPOZDIL Jaroslav147473
2KVĚTOŇ JUN.137176
3STRÁNSKÝ Petr125616
4SEDLÁČEK Boris104538
5SLUNEČKO Jiří104250
více >

TOP 5 | Birdie | ROK 2018

PořadíJménoBirdie
1SPOZDIL Jaroslav10
2EPPINGER Aleš7
3KVĚTOŇ JUN.7
4STRÁNSKÝ Petr7
5BÁRTA Karel6
více >
Podporujeme

Letos jsme již vybrali:
0,- Kč

Partneři

[partneri typ='1' pocet='3' width='110' height='110']

Fotogalerie
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA fotografie Dýšina Greensgate 10.5.2018_058