prvek horni menu prvek horni menu
Staň se fanouškem na
Hledání:

Na 60 hráčů si přišlo užít Mstětice

Patnáct flightů se postavilo na odpaliště při příležitostí pátečního turnaje ve Mstěticích. Počasí vyšlo perfektně a i na konci září někteří hráči vytáhli šortky. V rámci Birdie tour to byl již předposlední turnaj letošní sezóny.

O vítězi resp. vítězce celoročního žebříčku je již nějakou dobu rozhodnuto. Nicméně v žebříčku s nejvíce zahranými birdie za celou sezónu se Jan Jelínek (11) dotáhl na rozdíl jediného birdie za Michaelu Kverkovou (12). Poslední turnaj se odehraje na Loretě, která je herně velmi příjemná a dává mnoho příležitostí zahrát birdie. Uvidíme jestli Kverková uhájí své první místo a nebo se před ní dostane Honza Jelínek.

Na turnaji se vedlo nejlépe Aleši Eppingerovi, který na konci sezóny chytá dech a jen po Mstěticích si připsal do žebříčku 900 bodů.

V rámci Birdie tipovačky se vybralo 3 650,-Kč na Nadační Fond Pink Bubble. Je to nejvyšší částka, co se na turnaji vybrala. A proč tomu tak bylo? Drtivá většina hráčů přenechala své výhry na Pink Bubble. Zahrálo se celkem 27 birdie, resp. počítají se pouze birdie hráčů, kteří si vsadili.

Kompletní výsledky si můžete prohlédnout zde.

TOP 5 | ROK 2018

Aktualizace jednotlivých žebříčků bude provedena vždy po odehraném turnaji.

TOP 5 | ROK 2018

Aktualizace jednotlivých žebříčků bude provedena vždy po odehraném turnaji.
Podporujeme

Letos jsme již vybrali:
0,- Kč

Partneři

Golf Cut

Fotogalerie
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA