prvek horni menu prvek horni menu
Staň se fanouškem na
Hledání:

Partneři

Bez správných partnerů by to nikdy nešlo a proto děkuji všem partnerům, kteří se připojili k Birdie tour.

Ještě nejste partnery a rádi byste se jimi stali? Neváhejte mě kontaktovat na martin@birdiegolf.cz nebo na telefonním čísle 777 12 37 37 – Martin Kučera.

Partneři jsou průběžně doplňováni.

Cestovní kancelář s dlouholetými zkušenostmi se specializuje na golfové a sportovní zájezdy. Pravidelné organizované golfové zájezdy (nejen) do Turecka či na fotbalové utkání na FC Chelsea, Barcelona, Real Madrid.

Klub pánu z Ponožkovic všem ponožkovým nadšencům každý měsíc přináši radost do poštovní schránky v podobě českých originálních a kvaliních ponožek. Nechte se zlákat do klubu a buďte každý měsíc překvapeni dárkem ve vaší schránce!


Společnost KOPECKÝ AUTO, s.r.o. si vybudovala na místním trhu velmi dobrou pozici, především s ohledem na nový přístup, zajímavé prodejní aktivity a následný poprodejní servis. Ve velmi krátkém čase se nám podařilo v regionu Ústí n. Labem, Praha a střední Čechy získat mnoho zákazníků. Zároveň k nám kvalita a nadstandard nabízených služeb přilákaly zákazníky nové.

Základem výroby funkčního oblečení ProQuip jsou exkluzivně vyvinuté látky a inovativní hydrofilní technologie (technika vodní laminace). Tyto látky jsou zárukou výroby oděvů, které odolávají větru i dešti. Každý hráč Birdie tour má 10% slevu na veškerý sortiment! Promokód "BirdieTour".


Je-li něco, co odlišuje firmu Fentimans od jiných, je to ČAS. Všechny z jejich botanicky připravovaných nápojů se připravují celých 7 dní, přičemž se používají pouze nejjemnější bylinné ingredience. Tak vznikají nápoje, které jsou plně tělnaté a vyrobené z receptů, které jsou stále osvěžující a jedinečné.

Vítr sviští kolem vaší helmy, adrenalin stoupá každou zatáčkou a nejen to nabízí CMKarting. Víceúrovňová trať s 30 motokárami pro dospělé a 8 pro děti (od 6i let). Přijďte si zazávodit! Těšíme se na vaši návštěvu.


Rodinné vinařství Libora Průdka navazuje na dlouhou historii, danou rodinnou tradicí v pěstování a výrobě vína. Hospodaříme na 4,5 hektarech vlastních vinic v obci Rakvice. Při výrobě vína využíváme poznatků moderního vinařství a ty snoubíme s tradičními postupy výroby vína. Výsledkem jsou zajímavá a perspektivní vína, která najdou své místo u toho nejnáročnějšího konzumenta.

Pro mnohé poutním místem pivařů, pro turisty historická památka a nejznámější pražský pivovar. Od roku 1499 se zde nepřetržitě vyrábí pivo. Personál naší moderní kuchyně totiž uspokojí požadavky i těch nejvybíravějších gurmánů nabídkou tradičních staročeských jídel.


KOMICI s.r.o. je umělecká agentura se specializací na žánr stand-up comedy, která od roku 2008 hraje stejnojmenné představení KOMICI s.r.o. v ČR i na Slovensku v klubech, divadlech, kulturních domech i kultovních sálech.


TOP 5 | ROK 2017

PořadíJménoOdehrané turnajeBody
1KVERKOVÁ Michaela117705
2JORDÁK Michael146587
3KVĚTOŇ JUN.125607
4BRTNÍK František154480
5JELÍNEK Jan144436
více >

TOP 5 | Birdie | ROK 2017

PořadíJménoBirdie
1KVERKOVÁ Michaela15
2JELÍNEK Jan11
3JORDÁK Michael9
4KVĚTOŇ JUN.8
5VÍT Bedřich7
více >
Podporujeme

Letos jsme již vybrali:
0,- Kč

Partneři

Fotogalerie
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA