prvek horni menu prvek horni menu
Staň se fanouškem na
Hledání:

Partneři

Bez správných partnerů by to nikdy nešlo a proto děkuji všem partnerům, kteří se připojili k Birdie tour.

Ještě nejste partnery a rádi byste se jimi stali? Neváhejte mě kontaktovat na martin@birdiegolf.cz nebo na telefonním čísle 777 12 37 37 – Martin Kučera.

Partneři jsou průběžně doplňováni.

Společnost KOPECKÝ AUTO, s.r.o. si vybudovala na místním trhu velmi dobrou pozici, především s ohledem na nový přístup, zajímavé prodejní aktivity a následný poprodejní servis. Ve velmi krátkém čase se nám podařilo v regionu Ústí n. Labem, Praha a střední Čechy získat mnoho zákazníků. Zároveň k nám kvalita a nadstandard nabízených služeb přilákaly zákazníky nové.

Golf Cut

Golfový portál s možností rezervace a nákupu green fee s výhodnými podmínkami. V nabidce si můžete vybrat i balíčky na neomezenou hru či speciální balíčky na předvybraná hřiště.


Klub pánu z Ponožkovic všem ponožkovým nadšencům každý měsíc přináši radost do poštovní schránky v podobě českých originálních a kvaliních ponožek. Nechte se zlákat do klubu a buďte každý měsíc překvapeni dárkem ve vaší schránce!

Rodinné vinařství Libora Průdka navazuje na dlouhou historii, danou rodinnou tradicí v pěstování a výrobě vína. Hospodaříme na 4,5 hektarech vlastních vinic v obci Rakvice. Při výrobě vína využíváme poznatků moderního vinařství a ty snoubíme s tradičními postupy výroby vína. Výsledkem jsou zajímavá a perspektivní vína, která najdou své místo u toho nejnáročnějšího konzumenta.


Vítr sviští kolem vaší helmy, adrenalin stoupá každou zatáčkou a nejen to nabízí CMKarting. Víceúrovňová trať s 30 motokárami pro dospělé a 8 pro děti (od 6i let). Přijďte si zazávodit! Těšíme se na vaši návštěvu.

Je-li něco, co odlišuje firmu Fentimans od jiných, je to ČAS. Všechny z jejich botanicky připravovaných nápojů se připravují celých 7 dní, přičemž se používají pouze nejjemnější bylinné ingredience. Tak vznikají nápoje, které jsou plně tělnaté a vyrobené z receptů, které jsou stále osvěžující a jedinečné.


Pro mnohé poutním místem pivařů, pro turisty historická památka a nejznámější pražský pivovar. Od roku 1499 se zde nepřetržitě vyrábí pivo. Personál naší moderní kuchyně totiž uspokojí požadavky i těch nejvybíravějších gurmánů nabídkou tradičních staročeských jídel.

Základem výroby funkčního oblečení ProQuip jsou exkluzivně vyvinuté látky a inovativní hydrofilní technologie (technika vodní laminace). Tyto látky jsou zárukou výroby oděvů, které odolávají větru i dešti. Každý hráč Birdie tour má 10% slevu na veškerý sortiment! Promokód "BirdieTour".


Cestovní kancelář s dlouholetými zkušenostmi se specializuje na golfové a sportovní zájezdy. Pravidelné organizované golfové zájezdy (nejen) do Turecka či na fotbalové utkání na FC Chelsea, Barcelona, Real Madrid.

Golfový magazín plný golfu, který přináší zajímavé články o zahraničních a českých hřištích a poutavé rozhovory.


KOMICI s.r.o. je umělecká agentura se specializací na žánr stand-up comedy, která od roku 2008 hraje stejnojmenné představení KOMICI s.r.o. v ČR i na Slovensku v klubech, divadlech, kulturních domech i kultovních sálech.


TOP 5 | ROK 2018

PořadíJménoOdehrané turnajeBody
1SPOZDIL Jaroslav147473
2KVĚTOŇ JUN.137176
3STRÁNSKÝ Petr125616
4SEDLÁČEK Boris104538
5SLUNEČKO Jiří104250
více >

TOP 5 | Birdie | ROK 2018

PořadíJménoBirdie
1SPOZDIL Jaroslav10
2EPPINGER Aleš7
3KVĚTOŇ JUN.7
4STRÁNSKÝ Petr7
5BÁRTA Karel6
více >
Podporujeme

Letos jsme již vybrali:
40 429,- Kč

Partneři

Golf Cut

Fotogalerie
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA