prvek horni menu prvek horni menu
Staň se fanouškem na
Hledání:

Partneři

Bez správných partnerů by to nikdy nešlo a proto děkuji všem partnerům, kteří se připojili k Birdie tour.

Ještě nejste partnery a rádi byste se jimi stali? Neváhejte mě kontaktovat na martin@birdiegolf.cz nebo na telefonním čísle 777 12 37 37 – Martin Kučera.

Partneři jsou průběžně doplňováni.

Polagraph

Polaroid není jen fotoaparát, je to spíše životní styl. Je to instantní svět, instantní život. A my ho chceme žít naplno! Snažíme se šířit tuhle úžasnou technologii dál, vzájemně se obohacovat o povedené úlovky a předávat si rady a tipy. K tomu nám pomáhá i náš obchod a galerie Polagraph, kde pořádáme výstavy, workshopy a besedy o fotografii. Vybavení pro instantní fotografii také prodáváme a půjčujeme.

Společnost KOPECKÝ AUTO, s.r.o. si vybudovala na místním trhu velmi dobrou pozici, především s ohledem na nový přístup, zajímavé prodejní aktivity a následný poprodejní servis. Ve velmi krátkém čase se nám podařilo v regionu Ústí n. Labem, Praha a střední Čechy získat mnoho zákazníků. Zároveň k nám kvalita a nadstandard nabízených služeb přilákaly zákazníky nové.


Agenturu Apsara založila v roce 2002 Klára Nestěrová, která se řadu let pohybovala v modelingu a hostessingu. V této době byla prestiž, stát se hosteskou a jen ty nejkrásnější dívky s milým vystupováním a aktivním přístupem mohly takto pracovat. Svět hostessingu a modelingu se průběžně vyvíjí, ale Apsara stále drží stejné hodnoty a pečlivě vybírá ty nejlepší spolupracovníky, kteří ji reprezentují.


Rodinné vinařství Libora Průdka navazuje na dlouhou historii, danou rodinnou tradicí v pěstování a výrobě vína. Hospodaříme na 4,5 hektarech vlastních vinic v obci Rakvice. Při výrobě vína využíváme poznatků moderního vinařství a ty snoubíme s tradičními postupy výroby vína. Výsledkem jsou zajímavá a perspektivní vína, která najdou své místo u toho nejnáročnějšího konzumenta.

Cestovní kancelář s dlouholetými zkušenostmi se specializuje na golfové a sportovní zájezdy. Pravidelné organizované golfové zájezdy (nejen) do Turecka či na fotbalové utkání na FC Chelsea, Barcelona, Real Madrid.


Přinášíme vám to nejlepší z vynikajícího ovoce a zeleniny našeho regionu. Z naší široké nabídky příchutí si vybere opravdu každý. Vychutnejte si exkluzivní kombinace chutí! Naše nápoje si můžete prohlédnout a objednat pohodlně skrze náš e-shop.

KOMICI s.r.o. je umělecká agentura se specializací na žánr stand-up comedy, která od roku 2008 hraje stejnojmenné představení KOMICI s.r.o. v ČR i na Slovensku v klubech, divadlech, kulturních domech i kultovních sálech.


Kavárna / palačinkárna v pražských Kobylisích, která na vás dýchne rodinným a útulným zázemím, nabízí vynikající kávu DoubleShot, sladké a slané palačinky z pohankové mouky, vlastní zákusky a limonády. Kavárna, která vyrábí s láskou a z poctivích surovin. Od října do března lze pravidelně chodit i na kino promítání (Zažijte kino jinak!).

TOP 5 | ROK 2019

PořadíJménoOdehrané turnajeBody
1KVĚTOŇ JUN.96102
2SPOZDIL Jaroslav74676
3STRÁNSKÝ Petr93368
4MERHAUT Lukáš73142
5STUDNIČKA Josef52776
více >

TOP 5 | Birdie | ROK 2019

PořadíJménoBirdie
1KVĚTOŇ JUN.9
2SPOZDIL Jaroslav7
3SÁGNER Roman4
4DLOUHÝ Miloslav3
5KUČERA David3
více >
Podporujeme

Letos jsme již vybrali:
30 002,- Kč

Partneři

Polagraph
Nike

Fotogalerie
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA