prvek horni menu prvek horni menu
Staň se fanouškem na
Hledání:

Necelá šedesátka hráčů na Dýšině

Dnes proběhl druhý turnaj Birdie tour na plzeňském hřišti na Dýšině (Greensgate). Po několika odhláškách, kdy bylo téměř plno, nakonec odstartovalo 59 hráčů do turnaje. Přes ranní dopravní komplikace se startovní listina nemusela měnit.

Počasí vyšlo téměř ideálně s lehkým a krátkým deštěm v odpoledních hodinách. Mnozí z nás uvítali déšť neb se vzduch hezky pročistil a bylo hned příjemněji.

Na 9. jamce byl opět připraven náš vinař Libor Průdek s vlastními víny a soutěžní otázkou, která zněla: Ve kterém roce se golf zařadil mezi olympijské sporty? Správnou odpověď věděli dva hráči – paní Eppingerová a pan Něnička. Vylosován byl pan Něnička a získal v zastoupení lahev vína, jako odměnu za správnou odpověď.

V Birdie tipovačce se vybraly krásné 4 000,-Kč, z toho 800,-Kč putuje automaticky na Nadační fond Pink Bubble. Hodnota jednoho birdie dnes byla 150,-Kč. Nejúspěšnějším hráčem v počtu birdie byl Karel Bárta, který si zaslouženě odnesl 450,-Kč. Dále nutné zmínit i eagle pana Jirky Slunéčka. Někteří hráči nezůstali na vyhlášení a tak propadly další peníze pro Bublinu. Celkem se vybralo 2300,-Kč. Děkujeme.

Mnoho hráčů dnes měřilo svůj výkon na Nearest to the Pin by Schaffer&Partner avšak nejblíže se dostal pan Hluchý s 111cm.

Longest drive dnes patřil paní Vyplelové a panu Boháčkovi.

Kompletní výsledky si můžete prohlédnout zde.

Rád bych vás pozval na další turnaje a to do Mladé Boleslavi (pátek – 18.5.) a do Kácova (Forest&Meadows čtvrtek – 24.5.).

Budu se těšit opět na viděnou! :)

TOP 5 | ROK 2019

PořadíJménoOdehrané turnajeBody
1KVĚTOŇ JUN.42677
2SPOZDIL Jaroslav42510
3MERHAUT Lukáš41694
4SÁGNER Roman21205
5POLÁKOVÁ Ilona41198
více >

TOP 5 | Birdie | ROK 2019

PořadíJménoBirdie
1KVĚTOŇ JUN.4
2DLOUHÝ Miloslav3
3MAREŠ Jakub3
4SPOZDIL Jaroslav3
5KUČERA David2
více >
Podporujeme

Letos jsme již vybrali:
14 473,- Kč

Partneři

Polagraph
Nike

Fotogalerie
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA