prvek horni menu prvek horni menu
Staň se fanouškem na
Hledání:

Hlavní partner Birdie tour – Polagraph

Letos jsme získali zajímavého hlavního partnera Polagraph, který věnuje hlavní cenu pro vítěze Birdie tour.

Partner Polagraph je mladý tým nadšenců do fotografie a s tím vše spojené. Nejvíce je baví focení Polaroidem či Instaxem. A fotí s tím opravdu všechno – svatby, firemní večírky, teambuildingy, narozeninové oslavy a mnoho dalšího.

Vítěz letošního roku získá jeden z úžasných fotoaparátů Instax!

Během roku se z kluky z Polagraphu budete moci setkat na turnajích. Předběžně Loreta 8.8. a na finálovém turnaji na Černém mostě 26.9., kde si budete moci odnést své fotky!

Výhodou Polagraphu je ta, že vám na akci úplně zdarma zapůjčí Polaroid nebo Instax, abyste si z ní vy i vaši zaměstnanci či obchodní partneři odnesli krásnou fotku na památku.

Polaroid a Instax, tedy fotoaparáty, ze kterých okamžitě vyleze fotka, zažívají v posledních letech ohromný comeback a můžete je často vidět právě na večírcích nebo svatbách. Zmáčknete spoušť a papírovou fotku držíte ihned v ruce, kde se vám během minutky krásně vybarví. Ohromné kouzlo!

Díky malé firmě Polagraph, kterou založili čeští nadšenci do tohoto fotografického média a klasické „analogové“ fotografie obecně, si můžete Polaroid nebo Instax na večírku dopřát i vy. Kluci z Polagraphu vám foťáky úplně zdarma zapůjčí. Stačí, když si do nich koupíte filmy. Jedna fotka vás pak vyjde zhruba od dvaceti korun, záleží na její velikosti.

Polagraph má také tým mladých fotografů, kteří se o celé focení večírku rádi postarají, abyste s ním neměli žádné starosti. S Polaroidem a Instaxem pracují už přes 10 let, takže si můžete být jisti, že focení zvládnou levou zadní a nejenom, že si díky nim každý host odnese krásnou památku na váš večírek a skvěle se u focení pobaví, ale na konci večera vám navíc mohou předat fotoalbum plné těch nejlepších snímků jenom pro vás. Polagraph navíc přišel na unikátní způsob, jak na čistě analogovou fotku z Polaroidu dostat i logo vaší firmy, a tak mohou fotky působit i jako skvělý propagační materiál.

Domluvte si focení Polaroidem či jeho zapůjčení od Polagraphu. Díky spolupráci s Birdie tour můžete mít na filmy i práci fotografa 10% slevu.

Kontakt: www.polagraph.cz, dvě kamenné prodejny – ulice Husinecká – Žižkov – Praha a také Pekařská ulice v Brně.

TOP 5 | ROK 2019

PořadíJménoOdehrané turnajeBody
1KVĚTOŇ JUN.42677
2SPOZDIL Jaroslav42510
3MERHAUT Lukáš41694
4SÁGNER Roman21205
5CULEK David21180
více >

TOP 5 | Birdie | ROK 2019

PořadíJménoBirdie
1KVĚTOŇ JUN.4
2DLOUHÝ Miloslav3
3MAREŠ Jakub3
4SPOZDIL Jaroslav3
5CULEK David2
více >
Podporujeme

Letos jsme již vybrali:
12 790,- Kč

Partneři

Polagraph
Nike

Fotogalerie
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA