prvek horni menu prvek horni menu
Staň se fanouškem na
Hledání:

Finálový turnaj na Loretě za námi. Známe vítěze!

Středeční turnaj (4.10.) na Loretě byl letošním posledním turnajem 3. ročníku Birdie tour. Do turnaje nastoupila necelá padesátka hráčů, kteří vzdorně bojovali se silnějším větrem během celého turnaje. Na turnaji se také rozhodovalo, jestli Michaela Kverková udrží své vedení v počtu nejvíce zahraných birdie.

Přesto vítr nebyl překážkou, aby někteří hráči zahráli výborné výsledky např. Libor Kočí 46 stablefodů. Nutno zmínit vítězku celoročního žebříčku Michaelu Kverkovou, která zahrála 76 ran. K tomuto výsledku si pomohla i třemi birdie a nedala šanci dotírajícímu Honzovi Jelínkovi, který ji mohl dohnat či i předehnat v počtu nejvíce zahraných birdie za celou sezónu. Celkem jich Michaela zahrála 15 z 11 odehraných turnajů. Díky tomuto vítězství získává kašmírový kabátek či šaty. Původní cena oblek na míru není plně vhodná pro slečnu :) 

Jak jsem již výše i druhou prestižní cenu v podobě zájezdu do Beleku získá Michaela Kverková za 1. místo v celoročním žebříčku. Vítězství zcela zasloužené. Začínala sezónu s hcp 2,5 a během sezóny se dostala i na rovnou 0. Sezónu zakončila s 0,7 (alespoň na Loretě). Na druhém místě skončil loňský vítěz Michael Jordák a třetí místo obsadil Karel Květoň. Gratulujeme!

Vyhlášení s předáním cen pro 10 nejlepších hráčů sezóny a vítězku s nejvíce zahranými birdie proběhne 14.10. (sobota) v pivovaru a restauraci U Fleků.

Zpět k turnaji na Loretě. Vložených soutěžích byli úspěšní Aleš Eppinger, Michaela Kverková (longest drive) a v nearest to the pin Jan Jelínek, který to měl k jamce jen o 5 cm blíže než druhý v pořadí.

V Birdie tipovačce se vybralo 3000,-Kč, hodnota jednoho birdie bylo 180,-Kč. Díky tipovačce se přispělo na Nadační Fond Pink Bubble 960,-Kč. Za každý stableford jsme darovali 1,-Kč spolu se společností Papst.cz . Celkově za celou sezónu se vybralo 37 399,-Kč. Děkujeme! 

Kompletní výsledky turnaje naleznete zde.

TOP 5 | ROK 2019

Aktualizace jednotlivých žebříčků bude provedena vždy po odehraném turnaji.

TOP 5 | ROK 2019

Aktualizace jednotlivých žebříčků bude provedena vždy po odehraném turnaji.
Podporujeme

Letos jsme již vybrali:
0,- Kč

Partneři

Fotogalerie
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA