prvek horni menu prvek horni menu
Staň se fanouškem na
Hledání:

Celoroční soutěž s Vinařstvím Průdek

V letošním roce jsme si pro všechny hráče připravili celoroční vinařsko-golfovou soutěž. Hrát se bude o lahev vína po každém turnaji a na konci sezóny o set vybraných vín.

Na každém turnaji v letošním roce se budete moci potkat s vinařem pane Průdkem z Vinařství Průdek, který obhospodařuje své vinice v Rakvicích na jihu Moravy.

Kromě ochutnávek vína z vlastních vinic se budete moci zapojit do turnajové soutěže, kde stačí pouze odpověď správně na soutěží otázku. Otázky se budou týkat vína a golfu.

Na konci každého turnaje se vylosuje jeden hráč, který odpověděl správně na soutěžní otázku. Losování proběhne při vyhlášení výsledků daného turnaje ze všech správný odpovědí. Pokud nikdo neodpoví správně, bude vybrán hráč, který odpověděl nejblíže na danou otázku.

Ale nebojte. Hráči, kteří odpověděli správně na soutěžní otázku a nebyli vylosováni, jsou automaticky zařazeni do celoroční soutěže. Během závěrečného slavnostního vyhlášení výsledků celé sezóny Birdie tour bude vylosován z hromadného koše správných odpovědí jeden hráč či hráčka, který získá set vybraných lahví.

Ve slosovatelném koši můžou být hráči tolikrát, kolikrát odpoví během sezóny správně na otázku. V koši budou zařazeni i hráči, kteří vyhráli v jednotlivých turnajích lahev vína.

Hodně štěstí při soutěži!:)

Kontakt na vinaře:

Vinařství Průdek – www.vinarstviprudek.cz, tel: 602 108 023

TOP 5 | ROK 2018

PořadíJménoOdehrané turnajeBody
1KVĚTOŇ JUN.84818
2STRÁNSKÝ Petr53251
3VÍT Bedřich62387
4SPOZDIL Jaroslav62260
5SEDLÁČEK Boris32198
více >

TOP 5 | Birdie | ROK 2018

PořadíJménoBirdie
1KVĚTOŇ JUN.6
2ZAJÍČEK Albert5
3VÍT Bedřich5
4BÁRTA Karel4
5STRÁNSKÝ Petr3
více >
Podporujeme

Letos jsme již vybrali:
9 677,- Kč

Partneři

Golf Cut

Fotogalerie
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA